BELKENT A.Ş.

KURUMSAL

Başkan'ın Mesajı

Değerli hemşerilerim;

Belediye şirketleri günümüzde hemen her belediyede bulunmaktadır. Bu şirketler, belediyelere kaynak yaratma, istihdam    sağlama ve düşük maliyet açısından son derece gerekli ve faydalı kuruluşlardır. 1992 yılından beri hizmet, üretim ve taahhüt işlerini yürüten BELKENT A.Ş. Eskişehir’de yapılan altyapı ve üst yapı imalat ve uygulamaları başarıyla yapmış, kentin bugünü ve geleceği açısından önemli işlere imza atmıştır. Günümüzde ise hizmet alanında faaliyet gösteren BELKENT A.Ş. mülkü Belediyemize ait olan; Hediyelik Eşya Mağazası, Kafeterya, Restaurant ve  Yapay Plaj - Havuz İşletmeciliği yapmaktadır.

Belediyemizin iştiraki olan şirket, Eskişehir’e ve Eskişehirli hemşerilerimize hizmetin en iyisini, en kalitelisini ve en güzelini, mümkün olan en düşük maliyetle sunabilmektir. BELKENT A.Ş.'nin ana görevi de bu amaca hizmet etmektir.

Bugüne kadar şehrimizin güzelleşmesinde ve sunmuş oldukları hizmet ile vatandaşlarımızın memnuniyetinde emeği geçen tüm BELKENT A.Ş. çalışanlarına teşekkürler ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

PROF. DR. YILMAZ BÜYÜKERŞEN

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI